BMW ve MINI Araçlar İÇiN

Araç Bakım

Araç bakım hizmeti detaylarI

Ege Servis olarak, araçlarınızın uzun ömürlü ve sağlıklı bir şekilde yolculuk yapmasını sağlamak için kapsamlı bir araç bakım hizmeti sunmaktayız. Çünkü biliyoruz ki, düzenli ve profesyonel bakım, aracınızın performansını artırırken güvenliğinizi de en üst düzeye taşır.

Araç bakımı, sadece aracınızın parçalarını kontrol etmekle sınırlı değildir; aynı zamanda size keyifli ve sorunsuz bir sürüş deneyimi sunmanın bir yolu olarak da görülmelidir. Profesyonel teknisyenlerimiz, her detayı göz önünde bulundurarak aracınızı inceleyip gereken tüm işlemleri eksiksiz bir şekilde gerçekleştirir.

İşte sunduğumuz araç bakım hizmetinin bazı avantajları:

  • Performans Artışı: Motorunuzun ve diğer önemli bileşenlerin düzenli bakımı, aracınızın daha iyi performans göstermesini sağlar.
  • Yakıt Verimliliği: Bakımlı bir araç, daha düşük yakıt tüketimi ile daha uzun mesafeler kat etmenizi sağlar.
  • Güvenlik: Tüm sistemlerin düzgün çalıştığından emin olmak, sizin ve yolcularınızın güvende olmasını sağlar.
  • Arıza Riskini Azaltma: Erken teşhis ve önleyici bakım ile beklenmedik arızaların önüne geçilir.
  • Araç Değerini Koruma: Düzenli bakım, aracınızın değerini koruyarak daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

Ege Servis olarak, araç bakımının önemini ve değerini anlıyor, uzmanlığımızla aracınıza en iyi bakımı sunuyoruz. Size özel çözümlerle aracınızın ihtiyaçlarına göre planlanmış bir bakım programı ile, aracınızın her zaman ilk günkü gibi performans göstermesini ve sizi güvende tutmasını sağlıyoruz.

Yol Yardım Hizmeti

Aracınızla ilgili bir sorun yaşadığınızda 444 22 99 Yol Yardım Hattı'nı arayarak profesyonel yol yardım ekibimizle görüşebilirsiniz.

ACİL SERVİS

Yaşadığınız bir arıza veya kaza durumunda sizlere yardım etmek üzere oluşturulmuş Acil Servis, 7 gün 24 saat sizlerin hizmetindedir.

Vale Hizmeti

Servisimize gelemediğiniz durumlarda aracınız adresinizden alınarak işlemleri tamamlanacak ve yine size adresinizde teslim edilecektir.

Bize Ulaşın

Size Özel Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak veya Sorularınızı Yanıtlamak İçin Buradayız. İletişim Formumuzu Kullanarak Bizimle İrtibata Geçin, Size Nasıl Yardımcı Olabileceğimizi Gösterelim.

Adres

Evka-3 Mah. Ankara Cad. No:285/A Bornova/İzmir

Telefon

+90 232 461 17 65

ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 08:30 - 18:00
Cumartesi 08:30 - 17:00

İletişim formU