BMW ve MINI Araçlar İÇiN

yol yardım hizmeti

Yol Yardım hizmeti detaylarI

Ege Servis olarak, sizlere daha da fazla destek sunmak ve her an yanınızda olmak için özel olarak oluşturulan Acil Servis hizmetimizle gurur duyuyoruz. Bu hizmet, sizlere yaşadığınız bir arıza veya kaza durumunda hızlı ve etkili çözümler sunmayı amaçlar.

Sizin için daima hazır bekleyen Acil Servis ekibimiz, 7 gün 24 saat boyunca sizlerin hizmetindedir. Hangi saat olursa olsun, beklenmedik durumlarla karşılaştığınızda yanınızdayız. Aracınızla ilgili bir sorun yaşadığınızda, 444 22 99 Yol Yardım Hattı’nı arayarak hemen profesyonel yol yardım ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ekip arkadaşlarımız size doğru yönlendirmelerde bulunacak ve ihtiyacınıza en uygun çözümü sunacaklar. Aracınızın bulunduğu konumda müdahale gerekiyorsa, uzman ekibimiz hemen olay yerine gelerek gerekli tamiratları gerçekleştirecektir. Ayrıca, aracınızın onarılamayacak durumda olduğu durumlar için, aracınızı Ege Servis’e güvenle çekebiliriz.

Ege Servis Acil Servis hizmeti, sizin için her zaman yanınızda olmayı hedefler. Beklenmedik durumlarla karşılaştığınızda güvenilir yardımı bir telefonla elde edebilirsiniz. Sizleri her anlamda desteklemek ve güvende tutmak için buradayız.

Yol Yardım Hizmeti

Aracınızla ilgili bir sorun yaşadığınızda 444 22 99 Yol Yardım Hattı'nı arayarak profesyonel yol yardım ekibimizle görüşebilirsiniz.

ACİL SERVİS

Yaşadığınız bir arıza veya kaza durumunda sizlere yardım etmek üzere oluşturulmuş Acil Servis, 7 gün 24 saat sizlerin hizmetindedir.

Vale Hizmeti

Servisimize gelemediğiniz durumlarda aracınız adresinizden alınarak işlemleri tamamlanacak ve yine size adresinizde teslim edilecektir.

Bize Ulaşın

Size Özel Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak veya Sorularınızı Yanıtlamak İçin Buradayız. İletişim Formumuzu Kullanarak Bizimle İrtibata Geçin, Size Nasıl Yardımcı Olabileceğimizi Gösterelim.

Adres

Evka-3 Mah. Ankara Cad. No:285/A Bornova/İzmir

Telefon

+90 232 461 17 65

ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 08:30 - 18:00
Cumartesi 08:30 - 17:00

İletişim formU