BMW ve MINI Araçlar İÇiN

Lastik hizmeti

Lastik hizmeti Detayları

Ege Servis olarak, İzmir’in önde gelen lastik bakım ve değişim hizmeti sağlayıcısı olarak, sizlere birçok güvenilir ve kaliteli marka lastiği cazip alım koşullarıyla sunmaktan gurur duyuyoruz. Aynı zamanda, yetkili BMW ve Mini araç servisi olarak hizmet verdiğimizi belirtmek istiyoruz.

Bizimle işbirliği yaptığınızda, aracınızın lastikleri konusundaki ihtiyaçlarınızı en yüksek standartlarda karşılamak için buradayız. Sunduğumuz lastik seçenekleri arasında sizin için en uygun olanı bulmanıza yardımcı olmak bizim önceliğimizdir.

Ayrıca, satın aldığınız lastiklerin tam performansını uzun süre boyunca koruyabilmesi için rutin bakım hizmetleri de sunuyoruz. Hava basıncı kontrolü, lastik kontrolü, diş derinliği ölçümü ve balans ayarı gibi önemli detayları uzman ekibimiz titizlikle gerçekleştirir.

Ege Servis olarak, kaliteyi, güveni ve uzmanlığı bir araya getirerek araçlarınızın lastikleriyle ilgili ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde karşılamak için buradayız. BMW ve Mini araçlarına yönelik yetkili servis olarak da hizmet vermemiz, size en iyi hizmeti sunma konusundaki taahhüdümüzün bir göstergesidir. Sizlere özel çözümler sunarak aracınızın performansını en üst düzeye çıkarmak ve sürüş deneyiminizi en iyi şekilde yaşamanızı sağlamak için sabırsızlanıyoruz.

Yol Yardım Hizmeti

Aracınızla ilgili bir sorun yaşadığınızda 444 22 99 Yol Yardım Hattı'nı arayarak profesyonel yol yardım ekibimizle görüşebilirsiniz.

ACİL SERVİS

Yaşadığınız bir arıza veya kaza durumunda sizlere yardım etmek üzere oluşturulmuş Acil Servis, 7 gün 24 saat sizlerin hizmetindedir.

Vale Hizmeti

Servisimize gelemediğiniz durumlarda aracınız adresinizden alınarak işlemleri tamamlanacak ve yine size adresinizde teslim edilecektir.

Bize Ulaşın

Size Özel Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak veya Sorularınızı Yanıtlamak İçin Buradayız. İletişim Formumuzu Kullanarak Bizimle İrtibata Geçin, Size Nasıl Yardımcı Olabileceğimizi Gösterelim.

Adres

Evka-3 Mah. Ankara Cad. No:285/A Bornova/İzmir

Telefon

+90 232 461 17 65

ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 08:30 - 18:00
Cumartesi 08:30 - 17:00

İletişim formU