BMW ve MINI Araçlar İÇiN

Motor Bakım Hizmeti

Motor bakım hizmeti detaylarI

Ege Servis olarak, aracınızın motorunun en iyi şekilde performans göstermesi ve uzun ömürlü olması için gerekli olan kapsamlı motor bakımı hizmetini sunmaktayız. Çünkü biliyoruz ki, aracınızın kalbi olan motor, düzenli bakım ve özen gerektirir.

Motor bakımının önemi:

Araç motoru, aracınızın temel güç kaynağıdır ve sürekli çalışma koşullarına maruz kalır. Bu nedenle, düzenli motor bakımı aracınızın performansını artırmanın ve istikrarını sağlamanın anahtarıdır.

Bizim motor bakım hizmetimizin avantajları:

  • Profesyonel İnceleme: Uzman teknisyenlerimiz, motorunuzun tüm bileşenlerini titizlikle inceler ve potansiyel sorunları erken tespit eder.
  • Yağ Değişimi: Motorunuzun sağlığı için gereken yağ değişimi işlemini en iyi şekilde gerçekleştiririz.
  • Filtre Değişimi: Motorun hava ve yakıt filtrelerini düzenli olarak değiştirerek verimli çalışmasını sağlarız.
  • Sıvı Kontrolleri: Tüm motor sıvılarını düzgün seviyelerde ve kalitede tutarız.
Yol Yardım Hizmeti

Aracınızla ilgili bir sorun yaşadığınızda 444 22 99 Yol Yardım Hattı'nı arayarak profesyonel yol yardım ekibimizle görüşebilirsiniz.

ACİL SERVİS

Yaşadığınız bir arıza veya kaza durumunda sizlere yardım etmek üzere oluşturulmuş Acil Servis, 7 gün 24 saat sizlerin hizmetindedir.

Vale Hizmeti

Servisimize gelemediğiniz durumlarda aracınız adresinizden alınarak işlemleri tamamlanacak ve yine size adresinizde teslim edilecektir.

Bize Ulaşın

Size Özel Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak veya Sorularınızı Yanıtlamak İçin Buradayız. İletişim Formumuzu Kullanarak Bizimle İrtibata Geçin, Size Nasıl Yardımcı Olabileceğimizi Gösterelim.

Adres

Evka-3 Mah. Ankara Cad. No:285/A Bornova/İzmir

Telefon

+90 232 461 17 65

ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 08:30 - 18:00
Cumartesi 08:30 - 17:00

İletişim formU